Darmowe


Wszystko co tylko jest darmowe!


Darmowe Gadżety


Zamawianie darmowych gadżetów jest prawie tak popularne jak zamawianie darmowych próbek. Zaczęło się jednak kilka lat później i rozwija się tylko w nieco wolniejszym tępie. Całość opiera się na tym, że firmy starają się dotrzeć do jak największej rzeczy klientów - i są im gotowe zapłacić za to, by poznali firmy! Nie jest to oczywiście w gotówce, ale firma chętnie prześle Ci np. darmowy firmowy breloczek, podkoszulkę, czy też podkładkę pod myszkę. Kompletnie za darmo! Firmy w ten sposób reklamują się swoim klientom. Proces ten znany jest od bardzo dawna ale dopiero od jakiegoś czasu jest wykorzystywany przez internautów.

Często internauci proszą firmy o przesłanie im darmowych gadżetów, a te szybko się na to zgadzają. Wyszukiwanie firm jest jednak monotonne - podobnie jak pisanie próśb do każdej z nich. Dużo firm nawet nie odpisuje. Dlatego internauci stworzyli aby dzielić się między sobą wielką bazę tych firm, które wysyłają gadżety - i tylko do nich piszą nie tracąc czasu. Ostatnio też zrobili portal co robi wszystko za użytkownika - bardzo przydatne narzędzia. Jak dotąd powstały chyba tylko dwa z nich:

Darmowe-Gadzety.pl
DarmowyGadzet.pl

Nie trzeba na nich praktycznie nic robić tylko wybrać jakie typy gadżetów Cię interesują, a reszta już jest tak zautomatyzowana, że wszystko odbywa się za Ciebie i nie musisz o niczym wiedzieć i niczym się interesować - a darmowe gadżety otrzymasz do siebie do domu pocztą w przeciągu około 2 tygodni - czasem szybciej.